درمورد ما

گروه فراچرم اماده ارایه و اجرای کلیه پروژه های مربوط به چرم کوبی درب و دیوار و دکور با درخشان ترین سابقه کاری و کسب کامل رضایت مشتری می باشد پس فرصت را از دست ندهید و برای کاهش صدای محیط زندگی و کاری شما و زیبایی آن با ما همراه شوید.

درباره شرکت فراچرم

ما را دنبال کنید

شرکت فراچرم در زمینه آکوستیک و عایق های صوتی میباشد و تلاش میکند تا با ترکیب هنر و زیبایی در کنار استفاده ازپنل های آکوستیکی جاذب صدا به نوآوری و تنوع در زمینه عایق های صدا دست یابد. آکوستیک هیس با استفاده از تجربیات مهندسان، طراحان حرفه ای سعی در کاهش آلودگی صوتی بواسطه ایجاد و خلق هنر زیبای در طراحی فضا و به همراه کسب مهارت در طراحی آکوستیکی درب و دیوار ضد صوت در مراکزی مانند: استودیو ضبط صدا، سالن های ورزشی، همایشات، کنسرت، اداره ها ،رستوران ، سالن عروسی، کافی شاپ و منازل میپردازد.

0 +
پروژه های انجام شده
0 +
مشتریان خوشحال

توجه بزرگ به جزئیات

ما نوآوری می کنیم و امکانات جدیدی را در طراحی داخلی هر خانه به ارمغان می آوردیم

متریال استفاده شده در این گروه از نوع درجه 1میباشد، بهترین و مناسب ترین نوع چرم برای استفاده در چرم کوبی درب و دیوار ،پنل و تایل های چرمی ،چرمی است که علاوه بر داشتن ضخامت بالا ، کشسانی بالایی داشته باشد. با ما همراه باشید.

2leather-collection-15657-sq
Sepia luxury buttoned black leather
1images

تخصص ما این است

شرکت طراحی و مهندسی فراچرم سعی در ارتقا و بروز رسانی خود و تحقیقات پیوسته در دنیا در زمینه عایق صوت و آکوستیک، در کنار طراحی زیبا و در عین حال کاربردی با در نظر گرفتن مسائل علمی صوت و آکوستیک،در جهت تلاش هرچه بیشتر کاهش نویز در فضا خدمات خود را ارائه مینماید. آکوستیک فراچرم با سالها تجربه در زمینه مشاوره، طراحی، اجرا و تجهیز سالن های اجتماعات، کنفرانس، آمفی تئاتر، سینما، دفاتر مدیریت و سایر ارگان های دولتی و غیر انتفاعی، با هدف ارتقا و رشد در زمینه ایجاد ایزولاسیون صوتی و آکوستیک فعالیت مینماید. امروزه آلودگی صوتی در کلان شهر ها امری اجتناب ناپذیر شده است امروزه با کمک عایق های ضدصدا میتوان گام موثری در کاهش صداهای مزاحم در اطراف محل کار و منزل برداشت. سازمان آکوستیک فراچرم اقدام به ارایه خدمات تخصصی در خصوص تولید و طراحی عایق های صوت، در تمام شهرهای ایران و نیز کشورهای خاورمیانه به صورت مشاوره، طراحی، تولید و اجرای پروژه های ضدصوت مینماید.